Baardmans Returns

by

Was Baardmans in de vorige episode nog vrijwillig komen opdagen (zie posting d.d. 7 maart), in deze aflevering wordt de strijd tegen de stoppels en prikkers noodgedwongen aangegaan. Het scheerapparaat is namelijk achtergebleven in Alice Springs. Net als de kleine zaklamp. De roze bus met scheerschuim kan niet worden ingezet tegen de oneerlijke strijd, want die is ontploft onder de douche.

Zal het Baardmans lukken om nog gladgeschoren naar Indonesië te vertrekken, of kan hij beter een sollicitatie brief naar ZZ Top sturen (is leuk zo’n trompet tussen 3 gitaren)?

In de volgende posting zal een en ander bekend worden, want ook Baardmans zelf in opperste verwachting of het Dicko, de uitbater van het Wicked station in Alice Springs, is gelukt om het scheerapparaat nog op tijd op het vliegtuig richting Darwin te krijgen.

Tags: ,

2 Reacties to “Baardmans Returns”

  1. henny de vries Says:

    Hallo lieve wereld reizigers.
    Nadat ik jullie mail beantwoord had zag ik nog een heel verhaal op de site.
    Die heb ik ook nog maar even door gelezen.
    Maar Jeroen toch hebben ze daar geen scherpe stenen? Kan je toch zo je baard er af schuren ik hoor wel of het wat is.
    Scheelt toch ook in de bagage en net als met een scheermesje als hij bot wordt gewoon weg gooien.
    Dit moest ik nog even kwijt.
    Groetjes aan allebij van :Moes.

  2. Barry Pollen Says:

    Hallo wereldburgers.
    Alles ok? Hier in Eindhoven wel hoor. Hey jeroen, we missen je vanavond… ALV van Cingelshouck. We slepen ons er wel doorheen.
    Hele ervaring he, campers. Wij zijn begin deze maand nog weg geweest met de camper. Is wel iets anders dan wat ik op je foto zag.
    Nou veel plezier en uh, als ik mesjes moet opsturen dan lees ik het wel 🙂
    Groetjes Barry

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s


%d bloggers liken dit: